Педагогический коллектив

СПІС

педагагічных работнікаў, якія працуюць у школе

ў 2019/2020 навучальным годзе

Прозвішча, імя, імя па бацьку педагога

Прадмет

Катэгорыя

1

Сенькавец Валянціна Адамаўна

Настаўнік бел. мовы і літаратуры

Вышэйшая

2

Волчык Ірына Аляксандраўна

Намеснік

дырэктара па выхаваўчай рабоце

Вышэйшая

 

 

Настаўнік музыкі

3

Ляшук Мікалай Мікалаевіч

Намеснік

дырэктара па вучэбнай рабоце

1

 

 

Настаўнік біялогіі

4

Пачко Лілія Мікалаеўна

Настаўнік геаграфіі

Вышэйшая

5

Пабярэжная Людміла Мікалаеўна

Настаўнік матэматыкі

Вышэйшая

6

Акуліч Валянціна Рыгораўна

Настаўнік   пачатковых класаў

Вышэйшая

7

Тарадайчык Адам Мікалаевіч

Настаўнік інфарматыкі

1

 

 

Педагог

дадатковай адукацыі

1

8

Бруцкая Святлана Мікалаеўна

Настаўнік   пачатковых класаў

Вышэйшая

9

Бруцкая Вольга Лявонцьеўна

Настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Вышэйшая

10

Сенькавец Сяргей Рыгоравіч

Настаўнік

біялогіі

Вышэйшая

11

Радцэвіч Святлана Антонаўна

Настаўнік матэматыкі

1

12

Храпіцкая Алёна МІкалаеўна

Настаўнік  пачатковых класаў

Вышэйшая

13

Сямашка Віктар Іванавіч

Настаўнік  гісторыі, тэхн. працы

1

14

Бруцкая Валянціна Уладзіміраўна

Настаўнік   абсл. працы

1

   

15

Апановіч Ларыса Міхайлаўна

Настаўнік   пачатковых класаў

Вышэйшая

16

Касцюк Мікалай Іванавіч

Настаўнік фізіч. культ. і здароўя

1

 

 

Педагог

дадатковай адукацыі

2

17

Старавойт Алена Уладзіміраўна

Настаўнік   пачатковых класаў

1

18

Сень Алена Георгіеўна

Настаўнік матэматыкі

1

19

Мельнік Вольга Віктараўна

Педагог-псіхолаг

б/к

20

Шубіч Валянціна Мікалаеўна

Настаўнік рускай мовы і літаратуры

1

21

Белавус Наталля Анатольеўна

Настаўнік   англ. мовы

1

22

Шпакевіч Віталій Аляксандравіч

Настаўнік   АБЖ, гісторыі

2

 

 

Педагог

дадатковай адукацыі

2

23

Пачко Людміла Федараўна

Выхавацель

ГПД

1

24

Яхнавец Валяціна Адамаўна

Выхавацель

ГПД

1

25

Юшкевіч Наталля Пятроўна

Настаўнік   англійскай мовы

1

26

Васечка Ірына Валер’еўна

Настаўнік   пачатковых класаў

Вышэйшая

27

Яхнавец Таццяна Уладзіміраўна

Настаўнік белар. мовы і літаратуры

1

28

Акуліч Ірына

Яўгеньеўна

Настаўнік   гісторыі

1

29

Мацук Святлана Мікалаеўна

Настаўнік   англійскай мовы

1

30

Мельнік Вераніка Дзмітрыеўна

Настаўнік белар. мовы і літарат

1

31

Коц Наталія Аляксандраўна

Настаўнік   англійскай мовы

1

32

Трапец Эдуард Міхайлавіч

Дырэктар

1

Настаўнік фізікі

33

Сулкоўская Ірына Уладзіміраўна

Настаўнік   пачатковых класаў

1

34

Апановіч Аляксандр Валер’евіч

Настаўнік фізіч. культ. і здароўя

2

Педагог

дадатковай адукацыі

б\к

35

Савончык Алена Уладзіміраўна

Настаўнік рускай мовы і літаратуры

1

36

Сень Галіна Анатольеўна

Настаўнік хіміі

1

37

Юрчук Таццяна Мікалаеўна

Настаўнік   пачатковых класаў

1

38

Амяльчук Ірына Аляксандраўна

Педагог

сацыяльны

2

Педагог

дадатковай адукацыі

б\к