Факультативные занятия

                                                 

                                            РАСКЛАД

 арганізацыі факультатыўных заняткаў у дзяржаўнай установе  адукацыі «Белавушская сярэдняя школа» на IІ паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

Факультатыўны занятак

Настаўнік

Клас

Кол. вуч-няў

Дзень тыдня, тэрмін занятку (нумар занятку)

Кабі-нет

1

Рашэнне тэкставых задач

Радцэвіч С.А.

V “А”

9

Чацвер,

13.30-14.10 (6)

19

2

Грані слова: ад гука да сказа

Сенькавец В.А.

V “Б”

7

Аўторак,

13.50-14.30 (7)

21

3

Рашэнне тэкставых задач

Радцэвіч С.А.

VІ “А”

9

Серада,

12.55-13.35 (6)

21

4

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

Мельнік В.Д.

VІ “Б”

8

Серада,

13.50-14.30 (7)

14

5

Практыкум па чытанню

Коц Н.А.

VІ “Б”

9

Аўторак,

13.50-14.30 (7)

14

6

Слова ў тэксце

Бруцкая В.Л.

VІІ “Б”

3

 Пятніца,

13.50-14.30 (7)

19

7

Рашэнне тэкставых задач

Сень А.Г.

VІІ “Б”

10

Серада,

13.50-14.30 (7)

19

8

Дзікая прырода Беларусі

Сенькавец С.Р.

VІІ “Б”

5

Аўторак,

13.50-14.30 (7)

19

9

Дапытлівым аб таямніцах рэчыва

Сень Г.А.

VІІІ “А”

5

Чацвер,

14.25-15.05 (7)

17

10

Дзікая прырода Беларусі

Сенькавец С.Р.

VІІІ “Б”

5

Серада,

13.50-14.30 (7)

16

11

Складаны сказ без складанасці

Сенькавец В.А.

ІХ 

9

Пятніца

13.50-14.30 (7)

15

12

Алгебра вучыць разважаць

Сень А.Г.

ІХ 

12

Аўторак,

13.50-14.30 (7)

15

13

Падрыхтоўка валанцёраў да рэалізацыі падыхода “роўны навучае роўнага”

Волчык І.А.

ІХ 

3

Субота

11.00-11.40 (4)

15

14

Секреты синтаксиса и пунктуации

Савончык А.У.

ІХ 

18

Пятніца

13.50-14.30 (7)

15

15

Рыхтуемся да вывучэння хіміі на павышаным узроўні

Сень Г.А.

ІХ 

4

Панядзелак,

14.35-15.10 (8)

15

16

Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы

Бруцкая В.Л.

Х

5

Панядзелак,

14.35-15.10 (8)

22

17

Падрыхтоўка валанцёраў да рэалізацыі падыхода “роўны навучае роўнага”

Волчык І.А.

ХІ 

4

Субота

11.55-12.35 (5)

8

18

Современная риторика: основы речевого общения

Савончык А.У.

ХІ 

4

Серада

14.35-15.10 (8)

8

19

Паўтараем матэматыку

Пабярэжная Л.М.

ХІ 

4

Серада,

13.50-14.30 (7)

14.40-15.20 (8)

8

 20

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі 

Сямашка В.І.

ХІ 

6

Панядзелак,

14.35-15.10 (8)

8

21

Мая Айчына

Кудласевіч А.П.

ІV “А”

17

Аўторак,

17.05-17.40 (6)

3

22

Вытокі роднай мовы

Сулкоўская І.У.

ІІІ “А”

15

Аўторак,

16.15-16.50 (5)

1

23

Вытокі роднай мовы

Старавойт А.У.

ІІІ “Б”

14

Аўторак,

16.15-16.50 (5)

2

24

Мая Айчына

Бруцкая С.М.

ІV “Б”

20

Аўторак,

16.15-16.50 (5)

6

25

Вытокі роднай мовы

Васечка І.В.

І “А”

17

Пятніца,

11.05-11.40 (4)

11

26

Вытокі роднай мовы

Акуліч В.Р.

І “Б”

17

Аўторак,

11.05-11.40 (4)

12

27

Вытокі роднай мовы

Храпіцкая А.М.

ІІ “А”

14

Чацвер,

10.45-11.20 (4)

6

28

Вытокі роднай мовы

Апановіч Л.М.

ІІ “Б”

15

Панядзелак,

12.00-12.35 (5)

10

УСЯГО: 28 факультатыўных заняткаў, 29 гадзін

 

 

 

Працягласць заняткаў – V-ХІ класы – 40 мінут, І-ІV класы – 35 мінут.