График объединений по интересам

ГРАФІК

работы аб’яднанняў па інтарэсах

ДУА “Белавушская сярэдняя школа”

на ІІ паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

 

Назва гуртка

 

 

Дзень

 

Час

 

Месца

Педагог дадатковай адукацыі

1

Хачу ўсе ведаць

 

Панядзелак

14.30-15.10

Каб.№16

Акуліч Ірына Яўгеньеўна

2

Асновы праектавання і гульнёвая дзейнасць

Панядзелак

Серада

14.40-15.20

Каб.№20

Савончык Алена Уладзіміраўна

3

Баскетбол (юнакі)

 

Чацвер

18.00-18.40

Спартыўная зала

Касцюк Мікалай Іванавіч

4

Баскетбол (дзяўчынкі)

 

Аўторак

18.00-18.40

Спартыўная зала

Ярашэвіч Дзмітрый Мікалаевіч

5

Разумны аловак

 

Аўторак

11.55-12.35

Каб.№11

Акуліч Ірына Яўгеньеўна

6

Выпальванне па драўніне

Серада

13.45-14.25

Кабінет прац. навучання

Мамайка Дар’я Сяргееўна

7

Прававед

 

Чацвер

15.05-15.45

Каб.№16

Навумовіч Вольга Уладзіміраўна

8

Гуляем у футбол (ст.група)

Панядзелак

18.00-18.40

Спартыўная зала

Касцюк Мікалай Іванавіч

9

Шахматны усенавуч

 

Пятніца

13.40-14.15

Каб.№11

Шпакевіч Віталій Аляксандравіч

10

Чорная дамка

 

Пятніца

14.30-15.05

Каб.№11

Шпакевіч Віталій Аляксандравіч

11

Зялёная школа

 

Субота

9.00-9.40

Каб.№8

Сенькавец Сяргей Рыгоравіч

12

Юны інспектар дарожнага руху

Субота

9.00-9.40

Каб.№3

Ярашэвіч Дзмітрый Мікалаевіч

13

Турысцка-краязнаўчы

 

Суббота

9.55-9.35

Каб.№3

Ярашэвіч Дзмітрый Мікалаевіч

14

Гуляем у футбол

 

Субота

9.00-9.40

Спартыўная зала

Касцюк Мікалай Іванавіч

15

Юны мультыплікатар

 

Субота

10.00-10.40

Каб.№18

Тарадайчык Адам Мікалаевіч

16

Свет мультымедыйных тэхналогій

Субота

10.55-11.35

Каб.№18

Тарадайчык Адам Мікалаевіч

17

Непаседы

Субота

12.00-12.40

Актавая зала

Уцякалка Вольга Андрэеўна

18

Пазнай Беларусь

 

Субота

12.55-13.35

Каб.№3

Уцякалка Вольга Андрэеўна

19

Секцыя “Настольны тэніс”

Субота

10.40-12.40

Рэкрэацыя

Ярашэвіч Дзмітрый Мікалаевіч

20

Секцыя “Агульна-фізічная падрыхтоўка”

Субота

9.00-9.40

Спартыўная зала

Касцюк Мікалай Іванавіч

21

Секцыя “Гуляем у футбол”

Панядзелак

18.30-20.10

Спартыўная зала

Касцюк Мікалай Іванавіч

22

Секцы “Баскетбол” (юнакі)

Чацвер

18.30-20.10

Спартыўная зала

Касцюк Мікалай Іванавіч

23

Баскетбол (дзяўчынкі)

Аўторак

 

Пятніца

18.50-19.30

18.00-18.40

Спартыўная зала

Ярашэвіч Дзмітрый Мікалаевіч

24

Секцыя ““Агульна-фізічная падрыхтоўка”

Панядзелак

 

Пятніца

14.30-15.10

13.45-14.25

Спартыўная зала

Ярашэвіч Дзмітрый Мікалаевіч

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце ____________________І.А.Волчык