Зимние каникулы

ПЛАН

выхаваўчых мерапрыемстваў з вучнямі на час зімніх канікул

з 28.12.2020г па 09.01.2021г

 

Змест

Клас

Час

Месца

Адказны

28 снежня

 

Навагодняе свята “Прыгоды каля ялінкі”

10.00-10.40

Актавая зала

Уцякалка В.А.

Класныя кіраўнікі

Навагодняе свята “Прыгоды каля ялінкі”

11.00-11.40

Актавая зала

Уцякалка В.А. Класныя кіраўнікі

Вусны часопіс “Новы год у маім жыцці”

9

12.00-13.00

Актавая зала

Мацук С.М.

“Навагодні калейдаскоп”

10.00-11.00

Каб.№14

Мельнік В.Д.

29 снежня

 

Навагодні квэст  “Чароўны гадзіннік Дзеда Мароза”

10.00-10.40

Каб.№6

Храпіцкая А.М.

“Навагодні калейдаскоп”

10.00-10.40

Каб.№10

Апановіч Л.М.

Гульнёвая праграма “Сустрэча каля навагодняй ялінкі”

11.00-11.40

Актавая зала

Сулкоўская І.У.

 Відэасалон “Сутрэча каля ялінкі”

5-6

10.00-11.40

Актавая зала

Уцякалка В.А.

Квэст “Новы год прыйшоў у госці”

11.40

Каб.№3

Бруцкая С.М.

Інтэрактыўны занятак “Сустрэча з Дзедам Марозам”

10.00-11.00

Каб.№2

Юшкевіч Н.П.

30 снежня

 

“Навагодняе лато”

10.00-11.00

Каб.№3

Сень Г.А.

“Навагодняе падарожжа”

10.00-11.00

Каб.№21

Шубіч В.М.

Навагодняе свята “Гульня-карагод”

11.00-12.00

Каб.№19

Яхнавец Т.У.

Спартыўнае свята “Спаборніцтвы з Дзедам Марозам”

8а, 8б

11.00-12.00

Спартыўная зала

Акуліч І.Я.

31 снежня

Квэст “Весела і дружна сустрэнем Новы год”

10

10.00-11.00

Каб.№22

Бруцкая В.Л.

Відэакруіз “Традыцыі раздва”

11

10.00-10.40

Каб.№8

Сямашка В.І.

Гульнёвая праграма “Сустрэча каля навагодняй ялінкі”

10.00-10.40

Каб.№2

Старавойт А.У.

4 студзеня

 

Гульня ”Поле цудаў” “Зімовыя забавы”

10.00-10.40

Каб.№2

Юшкевіч Н.П.

Інтэлектуальная гульня “Я ведаю”

10.00-10.40

Каб.№3

Сень Г.А.

Гульня-падарожжа “Зімушка-зіма”

10.00-10.40

Каб.№11

Васечка І.В.

“Вясёлыя старты з Дзедам Марозам”

10.00-10.40

Актавая зала

Акліч В.Р.

5 студзеня

 

КТС “Сняжынка”

10.00-10.40

Каб.№6

Храпіцкая А.М.

Экскурсія “Мая маленькая радзіма”

2

10.00-11.00

 

Апановіч Л.М.

Экалагічная акцыя “Дапаможам птушкам”

11.00-11.40

Школьны двор

Шубіч В.М.

Відэасалон “Сцяжынкамі малой радзімы”

10.00-11.40

Каб.№14

Мельнік В.Д.

6 студзеня

 

Гульня “Зімовыя забавы”

11.00-11.40

Школьны двор

Старавойт А.У.

Вандроўка “Зімовыя цуды”

10.00-11.00

Каб.№20

Савончык А.У.

Відэакруіз “Традыцыі раздва”

8

10.00-10.40

Каб.№16

Акуліч І.Я.

8 студзеня

 

Пазавальна-забаўляльная праграма “Планета здароўя”

10.00-10.40

Каб.№3

Кудласевіч Г.П.

КТС “Беларускія народныя гульні”

11.00-11.40

Актавая зала

Бруцкая С.М.

Гутарка-дыялог “Каляд цудныя імгненні”

10

10.00-10.40

Каб.№22

Бруцкая В.Л.

КВІЗ “Свет прафесій”

11

10.00-10.40

Каб.№8

Сямашка В.І.

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                                І.А.Волчык