Весенние каникулы

                                                                                                                      ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                                      Дырэктар школы

                                                                                                                      __________Э.М.Трапец

                                                                                                                      “____”_______2021

ПЛАН

выхаваўчых мерапрыемстваў з вучнямі на час вясенніх канікул

з 29.03.2021г па 03.04.2021г

 

Змест

Клас

Час

Месца

Адказны

29 сакавіка

Спаборніцтвы “Вяселыя старты”

3

11.00-11.40

Спартыўная зала

Сулкоўская І.У.

Гульня “Прывітанне”

7

11.00-11.40

Каб.№19

Яхнавец Т.У.

Скрайбінг “Мая зямля –мае багацце”

10

10.00-10.40

Каб.№22

Бруцкая В.Л.

Інтэлектуальная гульня “Бяспечная дарога”

7

11.00-11.40

Каб.№20

Савончык А.У.

30 сакавіка

Аперацыя “Дзеці вайны!

6

10.00-10.40

Каб.№21

Шубіч В.М.

Экскурсія па знакамітым мясцінам вескі

6

10.00

 

Мельнік В.Д.

31 сакавіка

Экскурсія па знакамітым мясцінам вёскі

8

10.00

 

Акуліч І.Я.

1 красавіка

Дыялог “Злы чароўны тытунь”

8

10.00-10.40

Каб.№17

Пачко Л.М.

 2 красавіка

Спартыўная гульня “Моладзь і здаровы лад жыцця”

11

9.00-9.40

Спартыўная зала

Сямашка В.І.

Экскурсія ў сельскую бібліятэку

2

12.00

 

Апановіч Л.М.

3 красавіка

Занятак”Мая сям’я”

1-2

10.00-10.40

Каб.№12

Акуліч В.Р.

Педагагічная майстэрня “Сяброўства хлопчыкаў і дзяўчынак”

5

10.00-10.40

Каб.№2

Юшкевіч Н.П.

Спартыўная эстафета “Тата, мама, я –спартыўная сям’я”

5

10.00-10.40

Спартыўная зала

Сень Г.А.

Круглы стол “Сям’я – самае дарагое ў жыцці”

9

10.00-10.40

Каб.№15

Мацук С.М.

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                               І.А.Волчык

                                                                                                             

                                                                                                             

 

                                                                                                                ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                                Дырэктар школы

                                                                                                                 __________Э.М.Трапец

                                                                                                                “____”_______2021

ПЛАН

фізкультурна-аздараўленчых і спартыўна-масавых мерапрыемстваў

на час вясенніх канікул

з 29.03.2021г па 03.04.2021г

Змест

Клас

Час

Месца

Адказны

29 сакавіка

Спаборніцтвы па рухомых гульнях

5-7

9.00-10.30

Спартыўная зала

Касцюк М.І.

Гульнявая сустрэча па валейболе

7-9

10.45-12.00

Спартыўная зала

Касцюк М.І.

 

Спаборніцтвы па стральбе

9-11

11.00-12.30

 

Ярашэвіч Д.М.

30 сакавіка

Спаборніцтвы па міні-футболе

7-8

9.00-11.10

Спартыўная зала

Касцюк М.І.

 

Спаборніцтвы па дартсу

6-8

11.00-12.00

Спартыўная зала

Касцюк М.І.

Штафныя кідкі

9-11

11.30-12.30

Спартыўная зала

Ярашэвіч Д.М.

31 сакавіка

Дзень здароўя

(па асобнаму плану)

5-11

10.00-12.00

Спартыўная зала і пляцоўка

Касцюк М.І., Ярашэвіч Д.М., класныя кіраўнікі

1 красавіка

Гульнявая сустрэча па футболе

9-11

10.00-11.30

Спартыўная пляуоўка

Касцюк М.І.

“Вас выклікае спартландыя”

5-7

11.00-12.00

Спартыўная зала

Ярашэвіч Д.М.

 2 красавіка

“Вясёлыя старты”

6-8

11.00-12.00

Спартыўная зала

Ярашэвіч Д.М.

Турнір па шашках і шахматах

9-11

10.00-11.30

Каб.№2

Касцюк М.І.

 

3 красавіка

Секцыя “Агульна-фізічная падрыхтоўка”

5, 7

09.50-11.10

Спартыўная зала

Касцюк М.І.

Секцыя “Настольны тэніс”

5-8

10.40.-12.20

Рэкрэацыя

Ярашэвіч Д.М.

 

 

 

ПЛАН

правядзення Дня здароўя

31 марта 2021

 

Мерапрыемства

Клас

Час

Месца правядзення

Адказны

Спаборніцтвы па рухомых гульнях

5-6

10.00-10.40

Валейбольная пляцоўка

Класныя кіраўнікі

 

Легкаатлетычнае мнагабор’е

7-8

10.00-10.40

Баскебольная пляцоўка

 

Касцюк М.І.

Спаборніцтвы па валейболе

9-11

10.00-10.40

Спартыўная зала

 

Ярашэвіч Д.М.

Турнір па міні-футболе

7-8

11.00-11.40

Спартыўная зала

 

Касцюк М.І.

Вас выклікае спартландыя

5-6

11.00-11.40

Спартыўная зала

 

Ярашэвіч Д.М.

Турнір па шашаках і шахматам, дартсу, н/тэнісу

9-11

11.00-12.00

Вучэбныя кабінеты, рэкрэацыя

Шпакевіч В.А.,

Ярашэвіч Д.М.,

Касцюк М.І.